ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2023

Προσφέρονται όλες οι ειδικότητες των μαθημάτων Οικονομικής Παιδείας. Εγγραφές στο τέλος της σελίδας (πατήστε στα μαθήματα Οικονομικής Παιδείας για να επιλέξετε αντικείμενα).

Λογιστική: κάθε Δευτέρα 16:30-19:30. Έναρξη Δευτέρα 4 Σεπτεμβρίου 2023.

Οικονομικά-Πολιτική Οικονομία: κάθε Τρίτη 18:15-21:15. Έναρξη Τρίτη 5 Σεπτεμβρίου 2023.

Εμπορικά-Μάρκετινγκ: κάθε Παρασκευή 18:15-21:15. Έναρξη Παρασκευή 8 Σεπτεμβρίου.

Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων: κάθε Σάββατο 09:00-12:00. Έναρξη Σάββατο 9 Σεπτεμβρίου 2023. Επιπλέον συναντήσεις: Πέμπτη 14 και 21 Σεπτεμβρίου 16:30-19:30.

Διδάσκουν:

Λογιστική: ο Δρ, Παναγιώτης Κυριακόγκωνας Assistant Professor (Department of Accounting and Finance , School of Economics, Business and Computer Sciences , Neapolis University Pafos)

Οικονομικά, Εμπορικά, Διοίκηση Επιχειρήσεων: η Δρ. Ευαγγελία Παππά (PhD, Postdoc, Μέλος ΣΕΠ & Συντονίστρια Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου, Επιστημονική Συνεργάτης European University Cyprus, Μέλος ΣΕΠ Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο & Neapolis University Pafos, Εσωτερικός Ελεγκτής, Υπουργείο Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής)

Τα προγράμματα μαθημάτων περιλαμβάνουν δοκιμαστική εξέταση στα πρότυπα των εξετάσεων.

Συνολική διάρκεια κάθε προγράμματος: 30 ώρες.

Δίδακτρα: €300 για το κάθε αντικείμενο. €1000 το πακέτο των τεσσάρων αντικειμένων.

Η πληρωμή της επιλογής του πακέτου όλων των ειδικοτήτων μπορεί να γίνει σε δύο δόσεις (για τη διευθέτηση της πληρωμής του πακέτου σε δύο δόσεις παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας 77777646).